Kleje biurowe i szkolne

Kleje szkolne do papieru

Dobry klej szkolny to podstawa podczas wielu zajęć, nie tylko w młodszych klasach. Coraz częściej dzieci korzystają z różnych materiałów edukacyjnych: ćwiczą pisanie, czytanie i liczenie również poprzez zabawę oraz kreatywne ćwiczenia. Często pojawiają się zadania wymagające wycinania i przyklejania; jeśli klej w sztyfcie będzie niskiej jakości, może spowodować zniszczenie całej pracy. Dlatego aby uniknąć wielu rozczarowań, warto postawić na sprawdzone kleje w sztyfcie. Dzięki temu dziecko bez problemu poradzi sobie z uzupełnieniem ćwiczenia lub wyklejanką, a wygodna forma sprawi, że nie musisz obawiać się rozlania kleju w piórniku lub plecaku.

Dostępne w naszej ofercie kleje biurowe to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Posiadamy zarówno kleje szkolne, jak i kleje biurowe idealne do klejenia papieru, kartonu i innych materiałów. Jeśli potrzebny Ci klej do papieru, który nie będzie powodował marszczenia, a jednocześnie bardzo dobrze sklei ze sobą nie tylko cienki papier, ale również grubsze elementy – postaw na nasz klej biurowy. Klej PVA jest również uzupełnieniem biurowego wyposażenia, a wygodne kleje PVA to najlepsze rozwiązanie. Warto zwrócić także uwagę na to, że klej PVA jest nietoksyczny, dzięki czemu może być użytkowany również przez młodsze dzieci. Jeśli z jednej strony zależy Ci na wysokiej jakości, a z drugiej – na bezpieczeństwie, nietoksyczne kleje w sztyfcie będą najwygodniejszym rozwiązaniem.

Dlaczego klej w sztyfcie jest najwygodniejszy

Klej w sztyfcie jest wygodny i prosty w obsłudze: wystarczy stopniowo wykręcać go z opakowania i nakładać bezpośrednio na kartkę lub karton. W ten sposób ograniczysz zabrudzenia oraz ryzyko rozlania kleju po skończonej pracy. Warto również wspomnieć o trwałości: wysokiej jakości kleje w sztyfcie posiadają długą zdolność klejenia, dlatego jeśli nie chcesz po raz kolejny wyrzucać zaschniętego kleju szkolnego i kupować nowego – postaw na klej w sztyfcie dostępny w naszej ofercie.

 

Najlepszy klej do papieru

Jeśli szukasz wydajnego i mocnego kleju do papieru, wybierz klej PVA w sztyfcie. PVA to poli(alkohol winylowy), który jest nietoksyczny i powszechnie stosowany w branży wyrobów papierniczych, a także w branży farmaceutycznej do produkcji kropli do oczu. Klej do papieru PVA to niezawodny produkt, którego nie może zabraknąć w biurze i w szkolnym piórniku.

Klej w płynie do wszystkich prac plastycznych

Popularne kleje szkolne to nie tylko te w sztyfcie, lecz także kleje płynne, które sprawdzą się zarówno do klejenia papieru, jak i kartonu. Klej w płynie nadaje się również do przyklejania zdjęć oraz innych materiałów do majsterkowania, dlatego może być używany do tworzenia plakatów, prac konkursowych, kartonowych rakiet czy teatrzyków. Przygotowaliśmy zarówno wydajne butelki 325 g, 650 g oraz 1300 g, jak i ich małe odpowiedniki 13 g i 65 g, które bez problemu zmieszczą się w każdym szkolnym piórniku. Klej w płynie jest bardzo wydajny, zmywalny i nie marszczy papieru, dlatego będzie pełnił swoją funkcję zarówno jako klej szkolny, jak i klej biurowy.