Zwilżacz do palców

Zwilżacz glicerynowy do palców ułatwi Ci pracę

Jeśli masz już dosyć ślinienia palców przed każdą większą partią papierów, gazet czy banknotów, skorzystaj ze znajdującego się w naszym asortymencie zwilżacza do palców. Dzięki niemu szybko i bezproblemowo wykonasz swoją pracę.

Zwilżacz glicerynowy dostępny w naszej ofercie jest bezbarwny i bezwonny, dlatego może być użytkowany podczas codziennych czynności. Nasz zwilżacz do palców powstaje na bazie gliceryny, a specjalna formuła sprawia, że nie pozostawia plam po wyschnięciu. Maczałka glicerynowa zapobiega również wyślizgiwaniu się kartek, więc usprawni pracę podczas wertowania dokumentów czy liczenia faktur i innej dokumentacji. Jeśli zatem na co dzień pracujesz z dużą liczbą dokumentów, ta propozycja będzie dla Ciebie idealna.

Producent zwilżaczy glicerynowych

Zwilżacze to jedne z naszych najpopularniejszych produktów, które od lat są stosowane w polskich biurach i domach. Nasz antybakteryjny zwilżacz do palców to produkt wysokiej jakości, wytwarzany w Polsce i posiadający atest PZH. Oprócz tego zwilżacz glicerynowy, podobnie jak nasze pozostałe produkty, spełnia wymogi ustawy REACH dotyczącej wyrobów chemicznych, która obowiązuje na terenie Unii Europejskiej. Artichem to działający od 1991 roku producent zwilżaczy glicerynowych, wyrobów chemicznych i tworzyw sztucznych. Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w Polsce, stosując własne receptury i technologie. Wybierając zwilżacz, masz pewność, że przeglądanie gazet, liczenie banknotów oraz kartkowanie dokumentów już zawsze będzie higieniczne i estetyczne.