Klej w płynie GLUTEK

Dobry klej płynny to podstawa prac plastycznych

Niewielkie elementy wycinanek można przykleić za pomocą dowolnego kleju. Jeśli jednak Twoje dziecko będzie chciało stworzyć większą pracę plastyczną, najwygodniejszym rozwiązaniem będzie klej w płynie.

Kleje płynne doskonale sprawdzają się w przypadku konieczności pokrycia klejem większych powierzchni. Niezależnie od tego, czy tworzycie razem plakat do szkoły, kartonową rakietę kosmiczną czy pracę na konkurs, klej płynny powinien być wysokiej jakości. Tylko wtedy zyskujesz pewność, że Twoje dziecko bez problemu zrealizuje swoje pomysły. Wybierz najlepsze kleje płynne dostępne w naszej ofercie, jeśli szukasz niezawodności.

Klej płynny na miarę dziecięcych potrzeb

Wyobraźnia dziecka nie zna granic, dlatego stworzyliśmy klej w płynie, który pozwoli zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły. Nasz klej płynny nadaje się zarówno do klejenia papieru, jak i kartonu, dlatego może być wykorzystywany do każdego rodzaju prac plastycznych. Odklejające się elementy odejdą w niepamięć, a twoje dziecko będzie mogło puścić wodze fantazji i pochwalić się swoim talentem. Kleje płynne Artichem to produkty wysokiej jakości, które można z łatwością zmyć wodą, dzięki czemu po skończonej pracy na rękach i ubraniu dziecka nie zostanie żaden ślad. Klej w płynie Glutek zachowuje zdolność klejenia przez co najmniej 12 miesięcy, dlatego może być używany nawet przez cały rok szkolny. Przygotowaliśmy kleje w butelkach o pojemności 250 ml, 500 ml oraz 1000 ml, zamykane praktyczną nakrętką typu pull-push, która uniemożliwia rozlanie się kleju. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz również praktyczną buteleczkę o pojemności 50 ml, doskonałą do każdego dziecięcego piórnika.